10-minútový workout s kettlebellom na spevnenie celého tela

Kettlebell nie je vo svete fitness žiadnou novinkou, avšak v súčasnosti si získava čoraz väčšiu popularitu. Kettlebell je výborná fitness pomôcka (jedna z mojich najobľúbenejších), ktorá dokáže výrazne prispieť k rozvoju sily, kondície a strate telesného tuku. Ide vlastne o činku v tvare gule s držadlom, s ktorou sa dá robiť všestranný a vysokoefektívny tréning.

Tréning s kettlebellom väčšinou vyžaduje zapojenie viacerých svalových partií naraz, čo je jedna z jeho najväčších výhod. Navyše posilujete vnútorné svalstvo, svalstvo telesného jadra (tzv. core muscles), čo prispieva predovšetkým k zlepšeniu telesnej koordinácie a rovnováhy, predchádza zraneniam a zlepšuje celkovú výkonnosť.

Kettlebell je skvelá cvičebná pomôcka pre každého. S jeho pomocou je možné vykonávať HIIT tréning, ktorý je efektívny najmä na spaľovanie tukov.

Vyskúšajte tento 10-minútový tréning s kettlebellom, ktorý si môžete zacvičiť aj doma a nielen že naštartujete svoj metabolizmus, ale aj posilníte široké svalové spektrum.

Tu už ide o komplexnejší a časovo náročnejší workout s kettlebellom s američankou Jillian Michaels.

Kettlebell tej najvyššej kvality si môžete zakúpiť tu:

Milujem dobré jedlo a fitness, preto vzniklo milujemfitness.sk. Fitness je moja vášeň od 15tich, kedy mi došlo, že takto sa cítim oveľa lepšie. Je to predovšetkým o zdraví, psychohygiene a radosti, ktorú mi cvičenie prináša. Preto sa rada s vami o túto vášeň podelím 🙂
Zdieľajte tento článok:
Share on Facebook3Share on Google+0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.