Fitness Recept #4: Jesenné chute

Snažím sa jesť sezónne, teda všetko čo príroda vyprodukuje v týchto mesiacoch, by sme mali mať aj na tanieri. Preto tohtovíkendové raňajky sa niesli (ako vždy) v zdravom duchu, tentokrát v kombinácii vločky-banán-jablko-škorica.

Pre mňa sú symbolom jesene jablká a ich nerozlučná kombinácia so škoricou, ktorá je nielenže veľmi chutná, ale sú vedecky dokázané jej protirakovinové a protiinfekčné účinky. Navyše uvoľňuje stres, napätie a dokáže stimulovať krvný obeh, zlepšiť trávenie a výrazne znižuje hladinu cukru. Jabĺčka obsahujú až 13 vitamínov, veľké množstvo vlákniny a vody, takže sú pre naše telo veľmi prospešné. Preto považujem kombináciu jablko-škorica za skvelú, najviac hodiacu sa na jesenné dni pre zdravý a fitness lifestyle.

Použité ingrediencie:

1 banán

1 malé jablko

štipka škorice

bezlepkové vločky

1 biely grécky jogurt

zopár hrozienok

Dobrú chuť 🙂

Milujem dobré jedlo a fitness, preto vzniklo milujemfitness.sk. Fitness je moja vášeň od 15tich, kedy mi došlo, že takto sa cítim oveľa lepšie. Je to predovšetkým o zdraví, psychohygiene a radosti, ktorú mi cvičenie prináša. Preto sa rada s vami o túto vášeň podelím 🙂
Zdieľajte tento článok:
Share on Facebook0Share on Google+0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someone